Etkinlik ve Show Gruplarımız

Etkinlik ve Show Gruplarımız

Davul Show

      Son zamanlarda düğünlerde trend haline gelen bu grubumuz siz değerli misafirlerimize pasta öncesi ve sonrasında dj müziği eşliğinde unutulmaz dakikalar geçirmeniz aşısından önem arz edebilir. Davullarımızda led ışık bulunmakta ve sanatçılarımız kostümleriyle hizmet vermektedir.

Keman ile Dans Eğitimi

      Evlenecek çiftlerimize dans eğitimi verilerek keman eşliğinde ilk danslarını yapmaları için hazırlanmış bir show olup fark yaratmak için iyi bir seçim olacaktır.

Gelin Alma

      Modern enstrümanlarla klasik davul, zurna yerine siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz bu grubumuz gelin evinden çıkarken kullanabileceğiniz muhteşem bir show grubudur.

Saksafon Perkusyon Show

      Saksafon, timbal ve perkusyon çalan müzisyenlerimizle ve dj müziğiyle bütünleşen showlarımızla, siz ve değerli misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmak için hizmetinizdeyiz.

Balkan Bandosu

      Üflemeli ve vurmalı enstrümanlarla düğünlerde sıkça tercih edilen bu show grubumuzla ister girişlerinizde, ister pasta öncesi ve sonrasında eğlencenize eğlence katabilirsiniz.

Latin Bandosu

      Günümüzün modern enstrümanları ile donatılmış bir ekip olarak organizasyonlarınızda büyük ölçüde fark yaratır.

Çigan Trio

     Karşılama kokteyli ve yemek sırasında kullanabileceğiniz bu gruplarımız organizasyonlarınıza sadelik ve güzellik katması açısından iyi bir seçim olabilir.